Get Adobe Flash player
WOLNE MIEJSCA
ILOŚĆ MIEJSC W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W BORNEM SULINOWIE – 139,
ILOŚĆ WOLNYCH MIEJSC W DPS – 1,
ILOŚĆ OSÓB OCZEKUJĄCYCH NA PRZYJĘCIE DO DPS – 0
INFORMACJA
Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Bornem Sulinowie informuje, że dysponuje jednym wolnym miejscem w pokoju dwuosobowym.

Warunki przyjęcia: czytaj dalej →

„Z DAREM SERCA”

W sobotni poranek 9 grudnia br. funkcjonariusze służby więziennej z Zakładu Karnego w Czarnem oraz leśnicy z Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinku zorganizowali dla mieszkańców naszego DPS integracyjne spotkanie przedświąteczne pn. „DAR SERCA”.

Do inicjatywy włączyła się także szczecinecka malarka Monika Kolorz-Perz, która poprowadziła bożonarodzeniowe warsztaty z przygotowywania świątecznych stroików oraz Daria Adamczewska z Zespołu Szkół im. KEN w Szczecinku, która swoim śpiewem zaczarowała uczestników spotkania, a także wolontariusze – młodzież ze Szkoły Podstawowej w Turowie oraz pracownicy Zakładu Karnego z Czarnego, którzy na spotkanie przybyli ze swoimi rodzinami.

Dyrektor DPS – Krystyna Berdyńska oraz rzecznik RDLP w Szczecinku Marek Stasiuk, śpiewali z mieszkańcami kolędy. Uczestnicy spotkania dekorowali choinki w aromatyczne pierniki, kolorowe cukierki i przywiezione przez organizatorów ozdoby.

Inicjatorzy spotkania – mł. chorąży Cezary Sieszputowski z ZK Czarne oraz Maciej Wiórek z RDLP w Szczecinku obiecali mieszkańcom naszego Domu, że z wielką przyjemnością przyjadą na kolejne spotkania integracyjne do DPS.

Więcej na: http://iszczecinek.pl/ 

Wydarzenia
Czerwiec 2018
P W Ś C P S N
« Maj    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
BIP
Archiwa