TURNIEJ KARCIANY W „TYSIĄCA”

W dniu 25 kwietnia 2018 roku w ramach projektu pn. ”SIEDMIOBÓJ INTEGRACYJNY”[1] odbył się TURNIEJ KARCIANY W „TYSIĄCA”, zorganizowany przez Stowarzyszenie „Wyprzedzić czas” oraz Dom Pomocy Społecznej w Bornem Sulinowie.

W spotkaniu wzięli udział mieszkańcy DPS, członkowie Klubu Aktywnego Seniora „AS” z Bornego Sulinowa oraz słuchacze Borneńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, łącznie trzydziestu trzech seniorów, zaś w samych rozgrywkach dwudziestu zawodników.

Otwarcia TURNIEJU dokonał koordynator projektu, zastępca dyrektora DPS Pan Tomasz Kapuściński, który m.in. zapoznał zawodników z regulaminem zawodów.

Po emocjonujących rozgrywkach, czterech najlepszych „karciarzy” rozegrało finałowy pojedynek. Zwycięzcą zaciętej walki została Pani Danuta Biernacka przedstawicielka Klubu Aktywnego Seniora AS, II miejsce zajął Pan Ryszard Batraniec (DPS),  III miejsce zajęła Pani Waleria Szyntar (DPS), IV miejsce zajęła Pani Anna Prokop.

Dyrektor DPS Pani Krystyna Berdyńska wręczyła zwyciężczyni okazały puchar.

[1] Zadanie współfinansowane ze środków Urzędu Miejskiego w Bornem Sulinowie w ramach otwartego konkursu ofert w roku 2018