Get Adobe Flash player

WOLNE MIEJSCA

ILOŚĆ MIEJSC W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W BORNEM SULINOWIE – 139,
ILOŚĆ WOLNYCH MIEJSC W DPS – 0,
ILOŚĆ OSÓB OCZEKUJĄCYCH NA PRZYJĘCIE DO DPS – 1

INFORMACJA

Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Bornem Sulinowie informuje, że nie dysponuje wolnymi miejscami.

Warunki przyjęcia: czytaj dalej →

Personel

 PERSONEL DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W BORNEM SULINOWIE 

 

 

ADMINISTRACJA:

 
IMG_3220.jpg IMG_3237.jpg
Dyrektor
mgr Krystyna Berdyńska
e-mail: kberdynska@dpsborne.eu
Zastępca dyrektora
mgr Tomasz Kapuściński
e-mail: tkapuscinski@dpsborne.eu
   
konaszewska IMG_3245.jpg
Główny księgowy
mgr Renata Konaszewska
e-mail: rkonaszewska@dpsborne.eu
Kierownik administracyjno-gospodarczy
inż. Krzysztof Leśniewicz
e-mail: administracja@dpsborne.eu
   
IMG_3305.jpg IMG_3232.jpg
Starszy specjalista ds. pracowniczych
i bhp
mgr Jolanta Sieniawska
e-mail: jsieniawska@dpsborne.eu
Starszy referent ds. administracyjnych
– mgr Katarzyna Żegalska
e-mail: dps@dpsborne.eu
   
IMG_3295.jpg IMG_3301
Starszy księgowy – kasjer
– Danuta Pasek
Księgowa
mgr Sandra Gałka
   
Bogumila-Skretowicz  
Starszy księgowy ds. płac
– Bogumiła Skrętowicz
 
 

SEKCJA TECHNICZNA I OBSŁUGI:

 
IMG_3309.jpg IMG_3283.jpg
Kierownik Ośrodka Szkoleniowego
mgr Elżbieta Willich
e-mail: osrodek@dpsborne.eu
 Kierownik Pralni
Anna Chrzan
e-mail: pralnia@dpsborne.eu
   
IMG_3292.jpg IMG_3287.jpg
 Kierownik Kuchni
Alicja Zaleska-Tarasewicz
e-mail: ala@dpsborne.eu
Dietetyk
– Anita Storczyk
e-mail: dps@dpsborne.eu
   
IMG_3278.jpg IMG_3272.jpg
Magazynier
– Justyna Filowiat
e-mail: magazyn@dpsborne.eu
Pomoc magazyniera
– Beata Sobczak
e-mail: sobczak@dpsborne.eu
 

DZIAŁ OPIEKUŃCZY:
Sekcja Opiekuńcza Segmentów Mieszkalnych:

 
IMG_3316.jpg IMG_3318.jpg
Kierownik segmentu A
mgr Dorota Załoga-Martysz
e-mail: martysz@dpsborne.eu
Koordynator segmentu A2, pielęgniarka 
– Joanna Olejniczak
e-mail: olejniczak@dpsborne.eu
   
IMG_3327.jpg IMG_3338.jpg
Kierownik segmentu B
mgr Sylwia Partyka
e-mail: partyka@dpsborne.eu
Kierownik segmentu E1, pielęgniarka
Dorota Bochenek
e-mail: bochenek@dpsborne.eu
   
IMG_3332.jpg  
Kierownik segmentu E2
mgr Aneta Kęska-Sobolewska
e-mail: keska@dpsborne.eu
 
 

SEKCJA SOCJALNA:

 
IMG_3263.jpg IMG_3256
Starszy pracownik socjalny
Mirosław Czapla
e-mail: socjalni@dpsborne.eu
Starszy specjalista pracy socjalnej
mgr Magdalena Ganobis
e-mail: socjalni@dpsborne.eu
   
IMG_3260.jpg  
Starszy pracownik socjalny
mgr Adam Olechnowicz
e-mail: socjalni@dpsborne.eu
 
 

SEKCJA TERAPII ZAJĘCIOWEJ:

 
IMG_3249.jpg IMG_3268.jpg
Starszy instruktor terapii zajęciowej
mgr Dorota Kuźma
e-mail: terapia@dpsborne.eu
Terapeuta
– mgr Ilona Michałowska – Olechnowicz
e-mail: sds@dosborne.eu
   
ewa_kwiecinska x
Socjoterapeuta
– mgr Ewa Kwiecińska
Psycholog
– mgr Anna Piotrowska
 

REHABILITACJA:

 
Pawel-Pucek Monika-Orzechowska
Terapeuta
– mgr Paweł Pucek
Terapeuta
– mgr Monika Orzechowska
   

 

Wydarzenia

Czerwiec 2017
P W Ś C P S N
« Maj    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

BIP

Archiwa