Personel

 

ADMINISTRACJA:

Dyrektor
mgr Krystyna Berdyńska
e-mail: kberdynska@dpsborne.eu

 

Zastępca dyrektora
mgr Tomasz Kapuściński, MBA
e-mail: tkapuscinski@dpsborne.eu

 

Główny księgowy
mgr Renata Konaszewska
e-mail: rkonaszewska@dpsborne.eu

Kierownik administracyjno – gospodarczy
mgr Elżbieta Willich
e-mail: administracja@dpsborne.eu

Główny specjalista ds. pracowniczych i bhp
mgr Jolanta Sieniawska
e-mail: jsieniawska@dpsborne.eu

 

Specjalista ds. administracyjnych
mgr Katarzyna Żegalska
e-mail: dps@dpsborne.eu

 

Starszy księgowy – kasjer
Danuta Pasek

 

Starszy księgowy
mgr Sandra Gałka

Starszy księgowy ds. płac
Bogumiła Skrętowicz


DZIAŁ OPIEKUŃCZY

Kierownicy Segmentów Mieszkalnych

Kierownik segmentu A, pielęgniarka
licencjat Dorota Bochenek
e-mail: bochenek@dpsborne.eu

Kierownik segmentu A2, pielęgniarka 
licencjat Joanna Olejniczak
e-mail: olejniczak@dpsborne.eu

Kierownik segmentu B, pielęgniarka
mgr Sylwia Partyka
e-mail: partyka@dpsborne.eu

Kierownik segmentu E1, kielęgniarka
mgr Dorota Załoga-Martysz
e-mail: martysz@dpsborne.eu

Kierownik segmentu E2
mgr Aneta Kęska-Sobolewska
e-mail: keska@dpsborne.eu


PRACOWNICY SOCJALNI

Starszy specjalista pracy socjalnej
mgr Magdalena Ganobis
e-mail: socjalni@dpsborne.eu

Starszy pracownik socjalny
licencjat Mirosław Czapla
e-mail: czapla@dpsborne.eu

Starszy pracownik socjalny
mgr Anna Bryszewska – Rudy
e-mail: bryszewska@dpsborne.eu


TERAPEUCI

Terapeuta zajęciowy
mgr Dorota Kuźma
e-mail: terapia@dpsborne.eu

Instruktor terapii
licencjat Marzena Bugla
email: terapia@dpsborne.eu

Instruktor terapii
Marzena Mazanowska

Kapelan
ks. Marian Markowski


FIZJOTERAPEUCI

Fizjoterapeuta
mgr Paweł Pucek
e-mail: rehabilitacja@dpsborne.eu

Fizjoterapeuta
mgr Monika Orzechowska
e-mail: rehabilitacja@dpsborne.eu

Fizjoterapeuta
mgr Małgorzata Kaźmierczak
e-mail: rehabilitacja@dpsborne.eu


PIELĘGNIARKI

Pielęgniarka
Renata Kulpińska

(segm. A)

Pielęgniarka
Stefania Glińska

(segm. A2)

Pielęgniarka
Jolanta Sienkiewicz

Pielęgniarka
licencjat Renata Szmurło

(segm. E1)

Pielęgniarka
Violetta Frącz
(segm. E2)


OPIEKUNOWIE MEDYCZNI

Starszy opiekun medyczny
Agnieszka Anciar

Starszy opiekun medyczny
Agnieszka Stępień

Starszy opiekun medyczny
Marlena Szwałek

Starszy opiekun medyczny
Aneta Czerwik

Starszy opiekun medyczny
Aneta Jałowiecka

Opiekun medyczny
Aneta Łuszczak

Opiekun medyczny
Jolanta Kowalska

Opiekun medyczny
Barbara Kozłowska

Starszy opiekun medyczny
Beata Barańska

Starszy opiekun medyczny
Beata Daniszewska

Opiekun medyczny
mgr Edyta Bonk

Starszy opiekun medyczny
Izabela Superson-Gaczyńska

Opiekun medyczny
Justyna Pawłowska

Opiekun medyczny
Magdalena Danielewska

Starszy opiekun medyczny
Mariola Janicka

Opiekun medyczny
Monika Augustyniak

Opiekun medyczny
Alicja Wioletta Bilińska

Starszy opiekun medyczny
Beata Sobczak

 

Opiekun medyczny
Monika Arendarczyk

 


OPIEKUNOWIE

Opiekun
Anna Kukuła

Opiekun
Sandra Kulka

Starszy opiekun
licencjat Emilia Bojko

Starszy opiekun
Ewa Frejmut

Starszy opiekun
Halina Fic

Opiekun
Iwona Jaguś

Starszy opiekun
Jadwiga Kubicka

Młodszy opiekun
Anna Kulak

Starszy opiekun
Małgorzata Pawelec

Starszy opiekun
mgr Izabella Dąbkowska

Starszy opiekun
mgr Katarzyna Puchalska

Młodszy opiekun
Anita Drewnowska

Młodszy opiekun
Elżbieta Klockowska

Młodszy opiekun
Rozalia Seweryńska

Opiekun
Irena Plewka

 

Starszy opiekun
Bogumiła Gorgol

Starszy opiekun
Małgorzata Wach Pietras

Młodszy opiekun
Wioletta Gilgasch

Młodszy opiekun
Brygida Zabrocka

Młodszy opiekun
Małgorzata Giłka


PERSONEL WSPOMAGAJĄCY

Starsza pokojowa
Jadwiga Pistka

Starsza pokojowa
Alicja Majewska

Starsza pokojowa
Iwona Kamińska

Starsza pokojowa
Agnieszka Stępień

Starsza pokojowa
Ewa Bohdanowicz

Starsza pokojowa
Renata Strelcow

Starsza pokojowa
Ewelina Węgrzyńska

Pokojowa
Teresa Rudzik

Starsza pokojowa
Dorota Siejwa

Starsza pokojowa
Iwona Korpusińska

Pokojowa
Edwarda Ginter

Starsza pokojowa
Danuta Dacio


DZIAŁ TECHNICZNY I OBSŁUGI

Kierownik Pralni
licencjat Anna Chrzan
e-mail: pralnia@dpsborne.eu

Praczka
Krystyna Pawlik

Praczka
Violetta Zawada


PRACOWNICY KUCHNI

Kierownik Kuchni – dietetyk
Alicja Zaleska-Tarasewicz
e-mail: ala@dpsborne.eu

Starszy kucharz
Dorota Romanowicz

Starszy kucharz
Iwona Lomber

Starszy kucharz
Raisa Hedrych

Starszy kucharz
Wiesława Durska

Starszy kucharz
Łukasz Adamczyk

Starszy kucharz
Celina Sapa

Pomoc kuchenna
Anita Czaplińska

Pomoc kuchenna
Kamil Brzeziński

Kucharz
Barbara Paga


PRACOWNICY SEKCJI TECHNICZNEJ

Starszy portier-recepcjonista
Andrzej Skrętowicz

Starszy portier-recepcjonista
Grzegorz Madej

Portier-recepcjonista
licencjat Dariusz Mikłasz

Starszy portier-recepcjonista
Rafał Kulak

Kierowca
Dariusz Kuźma

Starszy konserwator
Janusz Horyd

Starszy konserwator
Konrad Wilczyński

Starszy konserwator
Zbigniew Arendarczyk

Starszy portier-recepcjonista
Zdzisław Kłos