Personel

 

ADMINISTRACJA:

Dyrektor
mgr Krystyna Berdyńska
e-mail: kberdynska@dpsborne.eu

 

Zastępca dyrektora
mgr Tomasz Kapuściński
e-mail: tkapuscinski@dpsborne.eu

 

Główny księgowy
mgr Renata Konaszewska
e-mail: rkonaszewska@dpsborne.eu

Kierownik administracyjno – gospodarczy
mgr Elżbieta Willich
e-mail: administracja@dpsborne.eu

Starszy specjalista ds. pracowniczych i bhp
mgr Jolanta Sieniawska
e-mail: jsieniawska@dpsborne.eu

 

Starszy referent ds. administracyjnych
– mgr Katarzyna Żegalska
e-mail: dps@dpsborne.eu

 

Starszy księgowy – kasjer
– Danuta Pasek

 

Starszy księgowy
mgr Sandra Gałka

Starszy księgowy ds. płac
– Bogumiła Skrętowicz


DZIAŁ OPIEKUŃCZY

Kierownicy Segmentów Mieszkalnych

Kierownik segmentu A
mgr Dorota Załoga-Martysz
e-mail: martysz@dpsborne.eu

Kierownik segmentu A2, pielęgniarka 
– Joanna Olejniczak
e-mail: olejniczak@dpsborne.eu

Kierownik segmentu B
mgr Sylwia Partyka
e-mail: partyka@dpsborne.eu

Kierownik segmentu E1, pielęgniarka
Dorota Bochenek
e-mail: bochenek@dpsborne.eu

Kierownik segmentu E2
mgr Aneta Kęska-Sobolewska
e-mail: keska@dpsborne.eu


PRACOWNICY SOCJALNI

Starszy specjalista pracy socjalnej
mgr Magdalena Ganobis
e-mail: socjalni@dpsborne.eu

Starszy pracownik socjalny
Mirosław Czapla
e-mail: czapla@dpsborne.eu

Pracownik socjalny
mgr Anna Bryszewska – Rudy
e-mail: bryszewska@dpsborne.eu


TERAPEUCI

Terapeuta zajęciowy
mgr Dorota Kuźma
e-mail: terapia@dpsborne.eu

Terapeuta zajęciowy
– mgr Ilona Michałowska – Olechnowicz
e-mail: terapia@dpsborne.eu

Instruktor terapii
Marzena Bugla
email: terapia@dpsborne.eu

ks. Marian Markowski


FIZJOTERAPEUCI

Fizjoterapeuta
– mgr Paweł Pucek
e-mail: rehabilitacja@dpsborne.eu

Fizjoterapeuta
– mgr Monika Orzechowska
e-mail: rehabilitacja@dpsborne.eu

Fizjoterapeuta
– mgr Małgorzata Kaźmierczak
e-mail: rehabilitacja@dpsborne.eu


PIELĘGNIARKI

Renata Kulpińska
(segm. A)

Stefania Glińska
(segm. A2)

Anna Kosentka – Loch
(segm. B)

Renata Szmurło
(segm. E1)

Jolanta Sienkiewicz
(segm. E2)


OPIEKUNOWIE MEDYCZNI

Agnieszka Anciar

Agnieszka Stępień

Aleksandra Kierzkowska

Aneta Czerwik

Aneta Jałowiecka

Aneta Łuszczak

Anna Pokusa

Barbara Kozłowska

Beata Barańska

Beata Daniszewska

Edyta Bonk

Izabela Superson-Gaczyńska

Justyna Pawłowska

Magdalena Danielewska

Mariola Janicka

Marlena Szwałek

Alicja Wioletta Bilińska


OPIEKUNOWIE

Anna Kukuła

Beata Sobczak

Emilia Bojko

Ewa Frejmut

Halina Fic

Iwona Jaguś

Jadwiga Kubicka

Jolanta Kowalska

Małgorzata Pawelec

mgr Izabella Dąbkowska

mgr Katarzyna Puchalska

Monika Augustyniak

Sandra Kulka

Violetta Frącz


PERSONEL WSPOMAGAJĄCY

Agnieszka Stępień

Alicja Majewska

Anita Drewnowska

Anna Kulak

Ewa Bohdanowicz

Ewa Brojek

Ewelina Węgrzyńska

Iwona Kamińska

Jadwiga Pistka

Joanna Walczak

Krystyna Pawlik

Renata Strelcow


DZIAŁ TECHNICZNY I OBSŁUGI

Kierownik Pralni
Anna Chrzan
e-mail: pralnia@dpsborne.eu

Magazynier
mgr Justyna Filowiat
e-mail: magazyn@dpsborne.eu


PRACOWNICY KUCHNI

Kierownik Kuchni
Alicja Zaleska-Tarasewicz
e-mail: ala@dpsborne.eu

Kucharz
Dorota Romanowicz

Kucharz
Iwona Lomber

Kucharz
Raisa Hedrych

Kucharz
Wiesława Durska

Kucharz
Łukasz Adamczyk

Pomoc kuchenna
Kamil Brzeziński


PRACOWNICY SEKCJI TECHNICZNEJ

Starszy portier-recepcjonista
Andrzej Skrętowicz

Starszy portier-recepcjonista
Grzegorz Madej

Portier-recepcjonista
Dariusz Mikłasz

Portier-recepcjonista
Rafał Kulak

Kierowca
Dariusz Kuźma

Starszy konserwator
Janusz Horyd

Starszy konserwator
Konrad Wilczyński

Starszy konserwator
Zbigniew Arendarczyk