Personel

 PERSONEL DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W BORNEM SULINOWIE 

 


ADMINISTRACJA:

Dyrektor
mgr Krystyna Berdyńska
e-mail: kberdynska@dpsborne.eu

 

Zastępca dyrektora
mgr Tomasz Kapuściński
e-mail: tkapuscinski@dpsborne.eu

Główny księgowy
mgr Renata Konaszewska
e-mail: rkonaszewska@dpsborne.eu

Kierownik administracyjno-gospodarczy
inż. Krzysztof Leśniewicz
e-mail: administracja@dpsborne.eu

Starszy specjalista ds. pracowniczych i bhp
mgr Jolanta Sieniawska
e-mail: jsieniawska@dpsborne.eu

Starszy referent ds. administracyjnych
– mgr Katarzyna Żegalska
e-mail: dps@dpsborne.eu

Starszy księgowy – kasjer
– Danuta Pasek

Księgowa
mgr Sandra Gałka

Bogumila-Skretowicz

Starszy księgowy ds. płac
– Bogumiła Skrętowicz


SEKCJA TECHNICZNA I OBSŁUGI:

Kierownik Ośrodka Szkoleniowego
mgr Elżbieta Willich
e-mail: osrodek@dpsborne.eu

Kierownik Pralni
Anna Chrzan
e-mail: pralnia@dpsborne.eu

Kierownik Kuchni
Alicja Zaleska-Tarasewicz
e-mail: ala@dpsborne.eu

Magazynier
– Justyna Filowiat
e-mail: magazyn@dpsborne.eu


DZIAŁ OPIEKUŃCZY:
Sekcja Opiekuńcza Segmentów Mieszkalnych:

Kierownik segmentu A
mgr Dorota Załoga-Martysz
e-mail: martysz@dpsborne.eu

Kierownik segmentu A2, pielęgniarka 
– Joanna Olejniczak
e-mail: olejniczak@dpsborne.eu

Kierownik segmentu B
mgr Sylwia Partyka
e-mail: partyka@dpsborne.eu

Kierownik segmentu E1, pielęgniarka
Dorota Bochenek
e-mail: bochenek@dpsborne.eu

Kierownik segmentu E2
mgr Aneta Kęska-Sobolewska
e-mail: keska@dpsborne.eu


SEKCJA SOCJALNA:

Starszy pracownik socjalny
Mirosław Czapla
e-mail: socjalni@dpsborne.eu

Starszy specjalista pracy socjalnej
mgr Magdalena Ganobis
e-mail: socjalni@dpsborne.eu

Starszy pracownik socjalny
mgr Adam Olechnowicz
e-mail: socjalni@dpsborne.eu


SEKCJA TERAPII ZAJĘCIOWEJ:

Starszy instruktor terapii zajęciowej
mgr Dorota Kuźma
e-mail: terapia@dpsborne.eu

Terapeuta
– mgr Ilona Michałowska – Olechnowicz
e-mail: sds@dosborne.eu

ewa_kwiecinska

Socjoterapeuta
– mgr Ewa Kwiecińska

x

Psycholog
– mgr Anna Piotrowska


REHABILITACJA:

Pawel-Pucek

Terapeuta
– mgr Paweł Pucek

Monika-Orzechowska

Terapeuta
– mgr Monika Orzechowska