Dyrekcja Domu Pomocy Społecznej w Bornem Sulinowie informuje, że dysponuje wolnymi miejscami.

Dom Pomocy Społecznej w Bornem Sulinowie – jest jedną z najnowszych tego rodzaju placówek w kraju przeznaczoną dla osób w podeszłym wieku oraz osób przewlekle somatycznie chorych.

Nasz Dom położony jest w samym sercu leśno-wodnej atrakcji, jaką jest miasteczko Borne Sulinowo – oddalone 25 km od miasta powiatowego Szczecinek. Borne Sulinowo stanowi miejscowość letniskową o uzdrowiskowych walorach i bardzo dobrych warunkach klimatycznych.

Rodziny naszych Mieszkańców mają możliwość spędzenia weekendów lub urlopów z bliskimi przebywającymi w DPS, gdyż przy Domu funkcjonuje Ośrodek Szkoleniowy z 59 miejscami noclegowymi w pokojach 1,2,3 osobowych z TV i łazienkami. Gościom oferujemy dodatkowo: pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolację), atrakcje turystyczne (spływy kajakowe, wyprawy pojazdami wojskowymi) oraz liczne zabiegi rehabilitacyjne w przyległym do DPS Centrum Rehabilitacji SM (kinezyterapia, masaż leczniczy, elektrolecznictwo, pole magnetyczne, hydroterapia, krioterapia) strona – http://www.centrumsm.eu/

Warunki przyjęcia – Decyzję o skierowaniu do Domu Pomocy Społecznej w Bornem Sulinowie i decyzję ustalającą odpłatność za pobyt wydaje organ gminy właściwy dla tej osoby, a decyzję administracyjną o umieszczeniu wydaje Starosta Powiatu Szczecineckiego prowadzący DPS.

Miesięczny koszt utrzymania od marca 2011 roku wynosi – 2642,76 zł

Osoby zainteresowane mogą zapoznać się z warunkami jakie ma do zaoferowania nasza placówka pod adresem:

78-449 Borne Sulinowo
ul. Szpitalna 5

mogą także uzyskać informację telefonicznie, dzwoniąc od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00 na numer: (094) 37 338 80 wew. 110 lub też odwiedzając naszą stronę internetową: www.dpsborne.eu

Dyrektor
Krystyna Berdyńska