„NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH” Z DOFINANSOWANIEM

Stowarzyszenie „Wyprzedzić czas” działając w partnerstwie z Domem Pomocy Społecznej w Bornem Sulinowie w okresie od kwietnia do października 2016r realizować będzie nowatorski projekt pn. „Najlepsi z najlepszych”, którego beneficjentami będą osoby w wieku emerytalnym oraz młodzież. Realizacja projektu w proponowanej formie nie byłaby możliwa, gdyby nie otrzymane dofinansowanie ze środków Urzędu Miejskiego w Bornem Sulinowie.

Zgodnie z założeniami w ramach działania zrealizowanych zostanie sześć modułów tematycznych – turniejów sportowych o charakterze integracyjnym:

1) Kwietniowy Turniej Karciany w Tysiąca – turniej karciany w tysiąca,
2) Majowy Borneński Bulodrom- turniej gry w bule,
3) Senior Maraton Nordic Walking – siódma edycja plenerowej imprezy sportowo – integracyjnej,
4) Wakacyjny Turniej Strzelania z Wiatrówki – indywidualne zawody strzelania z wiatrówki,
5) Wrześniowy Borneński Bulodrom – turniej gry w bule,
6) Interaktywne Igrzyska – interaktywne zawody rzutu dyskiem z wykorzystaniem konsoli multimedialnej PSP wraz z kontrolerami ruchu.

Podsumowaniem projektu będzie wykład o zdrowym stylu życia, prawidłowym odżywianiu, aktywności fizycznej połączony z degustacją eko-produktów.

Seniorzy z terenu Gminy Borne Sulinowo chcący wziąć udział w projekcie proszeniu są o zgłoszenie powyższego faktu w sekretariacie Domu Pomocy Społecznej w Bornem Sulinowie osobiście lub telefonicznie pod nr 094 37 338 80 wew. 100

Koordynator projektu
Tomasz Kapuściński

logo-dps logo-borne logo-wyprzedzicczas