Powiatowa pomoc społeczna doceniona

Koniec listopada to czas w którym pracownicy socjalni obchodzą swoje święto – Dzień Pracownika Socjalnego. Jak pisaliśmy, w ostatnim czasie Starosta Szczecinecki odwiedził powiatowe jednostki pomocy społecznej, aby pogratulować i złożyć pracownikom najserdeczniejsze życzenia. Wczoraj (30.11) powiatowa pomoc społeczna została doceniona po raz kolejny – tym razem w przestrzeni wojewódzkiej. Marszałek województwa zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz podczas regionalnej uroczystości z okazji Dnia Pracownika Socjalnego wręczył najbardziej zasłużonym nagrody i wyróżnienia w konkursie „Liderzy Służb Społecznych”. Podczas gali nadano także odznaczenia „Przyjaciel Dziecka”.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Bornem Sulinowie Krystyna Berdyńska została wyróżniona w kategorii „Lider Zarządzania”. Natomiast Dyrektor PCPR w Szczecinku Małgorzata Kubiak Horniatko oraz specjaliści pracy socjalnej PCPR Monika Lisaj-Łozińska oraz Magdalena Mazur-Balcerzak otrzymały prestiżowe odznaczenia „Towarzystwa Przyjaciół Dzieci – Przyjaciel Dziecka”. To już kolejne w tym roku wyróżnienie dla PCPR.

Ponadto wyróżnienie w kategorii „Lider Pracy Socjalnej” otrzymał pracownik MGOPS w Bornem Sulinowie Rafał Turlej. To kolejny dowód na to, że pomoc społeczna w naszym powiecie jest wysoko oceniana.

Serdecznie gratulujemy!

Źródło: http://www.powiat.szczecinek.pl/