ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA

SONY DSCW dniu 20 września 2010r  Mieszkańcy i pracownicy naszego Domu Pomocy Społecznej oraz zaproszeni goście – uczniowie Zespołu Szkół w Łubowie i Klubu Aktywnego Seniora ?AS? w Bornem Sulinowie spotkali się w DPS na spotkaniu integracyjnym pn. ?Święto Pieczonego Ziemniaka?.
Na gości czekała pięknie udekorowana sala oraz pieczone na grillu ziemniaki. Łącznik szybko wypełnił się Mieszkańcami, zachęconymi zapachem pieczonego przysmaku.
Pan Dyrektor Tomasz Kapuściński z uśmiechem przywitał wszystkich zgromadzonych, wspomniał  także, że zbliżający się październik jest miesiącem poświęconym seniorom dlatego zarówno na Mieszkańców DPS jak i ?AS-owiczów? przygotowanych zostanie kilka niespodzianek.
Uczennice z Zespołu Szkół w Łubowie zaprezentowały swój repertuar, który wszystkim bardzo się spodobał.
Po brawach i podziękowaniach dla młodzieży pan Dyrektor wraz z pedagogiem ZS Łubowo p. Adrianną Dębicką oraz nauczycielem p. Violettą Kasprzak wręczył pamiątkowe dyplomy dla uczestników spotkania. Następnie na sale wniesiono upieczone ziemniaki, które mieszkańcy i goście chętnie spożywali z pysznym sosem czosnkowym oraz czerwonym barszczykiem.
Po poczęstunku z głośników popłynęła muzyka, odważni bawili się przy karaoke, inni zaś ruszyli na parkiet.