Wielka Inauguracja Borneńskiej Akademii Seniora

SONY DSCDom Pomocy Społecznej w Bornem Sulinowie w partnerstwie ze Stowarzyszeniem  ?WYPRZEDZIĆ CZAS? i Zespołem Szkół w Bornem Sulinowie przy współudziale środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich rozpoczął realizację projektu pn. BAS ? Borneńska Akademia Seniora.
Dnia 07 września 2009r. w Domu Pomocy Społecznej w Bornem Sulinowie odbyło się uroczyste otwarcie projektu pn. Borneńskiej Akademii  Seniora, który adresowany jest do seniorów z miasta i gminy Borne Sulinowo.
Dyrektor Domu Pani Krystyna Berdyńska powitała uczestników spotkania oraz poinformowała ich o bogatej ofercie ?BAS-a?, w ramach której seniorzy będą mogli skorzystać m.in. z wycieczek turystycznych, zajęć aqua aerobiku, wyjazdów do kina, zajęć nordic walking spotkań teatralnych oraz cyklicznych spotkań z ciekawymi ludźmi.
Gwiazdą spotkania był Pan Andrzej Rybiński, który zaprezentował dużo znanych utworów ze swojego repertuaru. Szczególnym uznaniem cieszyły się klasyki takie jak: ,,Nie liczę godzin i lat?, ,,Pocieszanka? oraz wykonana w duecie z Panią Dyrektor  piosenka ,,Za każdą cenę?.