„WIOSENNY MUSIC BOX” na Dzień Kobiet

Organizacja Dnia Kobiet w borneńskim DPS to przyjemność i wyzwanie organizacyjne.

W roku bieżącym, dzięki środkom pozyskanym przez Stowarzyszenie „Wyprzedzić czas” z budżetu Powiatu Szczecineckiego oraz Gminy Borne Sulinowo[1] uroczystość zorganizowana została w szerszej formule, gdyż oprócz Pań mieszkających i pracujących w DPS świętowaliśmy z Paniami z Klubu SENIOR + z Bornego Sulinowa.

Tradycyjnie w uroczystości uczestniczyła także Burmistrz Bornego Sulinowa – Pani Dorota Chrzanowska, dyrektorzy, kierownicy i pracownicy jednostek miejskich i powiatowych.

Wydarzenie zostało podzielone na dwie części: w pierwszej Starosta Szczecinecki – Pan Krzysztof Lis oraz zastępca dyrektora DPS Pan Tomasz Kapuściński złożyli Paniom życzenia. Pan Starosta wręczył wiązanki kwiatów dla Pani Burmistrz, Dyrektor DPS Pani Krystynie Berdyńskiej oraz wiceprzewodniczącej Rady Mieszkańców DPS – Pani Alinie Hejna. Natomiast mężczyźni zatrudnieni w DPS wręczyli wszystkim Paniom kwiaty oraz słodkie upominki.

W drugiej części uroczystości – zaprosiliśmy Panie na show muzyczne w wykonaniu półfinalisty programu „THE VOICE SENIOR” – Romana Makowskiego.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z galerią zdjęć wykonanych przez Pana Daniela Graszką, pracownika Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie.

[1] Zadanie pn. „WIOSENNY MUSIC BOX” współfinansowane zostało ze środków:

  • Miasta Borne Sulinowo w ramach otwartego konkursu ofert w roku 2024
  • Powiatu Szczecineckiego w ramach „małych grantów”