„ZAPAMIĘTAJ SOBIE, DZISIAJ JEST DZIEŃ KOBIET”

W dniu 8 marca 2017r wszystkie Panie z  Domu Pomocy Społecznej w Bornem Sulinowie zostały zaproszone na salę konferencyjną DPS, na której Panowie zorganizowali uroczystość z okazji Dnia Kobiet.

W imieniu wszystkich mężczyzn naszego Domu zastępca dyrektora Pan Tomasz Kapuściński złożył wszystkim Paniom najserdeczniejsze życzenia, po których zgromadzeni na sali Panowie wręczyli Paniom kwiaty. Następnie mężczyźni zaprosili zgromadzone na Sali Panie na liryczno – komiczny koncert.

Jako pierwszy na scenie zaprezentował się Pan Mirosław Czapla, który swoim występem przygotował dla kolegów grunt do dalszych popisów. Po min pośpiewali jeszcze Panowie: Eugeniusz Makaryk oraz Janusz Pawłowski a Pan Ryszard Lewicki wyrecytował wiersz. Jednak prawdziwy show w swoim nietuzinkowym koncercie saksofonowym zrobił gość specjalny imprezy Krzysztof Czapla, który do czerwoności rozgrzał publikę.

W tak pozytywnych klimatach Panowie mogli zaprezentować piosenkę finałową (która jest tradycją obchodów w DPS Dnia Kobiet). W roku bieżącym, po wielotygodniowych próbach przeprowadzanym w konspiracji przez Paniami – Panowie zaprezentowali piosenkę (znaną nawet przedszkolakom)  pt. „Zapamiętaj sobie, dzisiaj jest Dzień Kobiet”.

Panowie wyrażają cichą nadzieję, że na koncercie Panie bawiły się równie dobrze, jak oni ..