ŚWIĘTO PRACOWNIKÓW DPS

21 listopada jest ważną datą dla pracowników Domu Pomocy Społecznej w Bornem Sulinowie – to Dzień Pracownika Socjalnego – święto wszystkich pracowników służb społecznych.

Dnia 25 listopada 2013 roku w Domu Pomocy Społecznej Bornem Sulinowie odbyło się spotkanie z okazji Dnia Pracownika Socjalnego, w którym udział wzięli pracownicy
i mieszkańcy Domu oraz zaproszeni goście – Starosta Szczecinecki Pan Krzysztof Lis oraz dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Szczecinku Pani Małgorzata Kubiak – Horniatko.
Spotkanie było okazją do złożenia pracownikom podziękowań za codzienny trud, wysokie umiejętności pracy z drugim człowiekiem oraz odpowiednie reakcje na różne ludzkie problemy. Uroczystość była także doskonałą okazją do wręczenia pracownikom Domu wyróżnień za wzorową pracę, nagród oraz awansów zawodowych.

Tradycyjnie bardzo miłym wydarzeniem był występ Klubu Teatralnego DPS. Seniorzy przygotowali wyjątkowy show z przezabawnymi skeczami okraszonymi hitami muzycznymi, które porwały do tańca zgromadzona publiką.

Tekst: Tomasz Kapuściński