MISTRZ DOBREGO ODPOCZYNKU OBRONIŁ TYTUŁ

W środę (31 maja 2017r) na terenie Domu Pomocy Społecznej w Bornem Sulinowie Stowarzyszenie „Wyprzedzić czas” zorganizowało kolejne spotkanie integracyjno – sportowe pn. „Majowy Borneński Bulodrom”[1].

W spotkaniu uczestniczyło 66 osób z borneńskiego DPS, ŚDS oraz Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Organizatorzy podzielili zawodników na dwie grupy: w pierwszej mieszkańcy DPS rywalizowali
z słuchaczami BUTW, w drugiej zaś konkurowali uczestnicy ŚDS.

W finałowej potyczce spotkało się dwóch przedstawicieli z DPS i ŚDS. Po bardzo zaciętej rozgrywce wyłoniono zwycięzców: III miejsce wywalczyła Pani Alina Młynowska (DPS), II miejsce zajął Pan Krzysztof Ptak (ŚDS), który o minimetry przegrał ze zwycięzcą turnieju sprzed roku, mieszkańcem DPS Panem Bogdanem Cybulskim.

Pani Dorota Załoga – Martysz (prezes Stowarzyszenia) przekazała zwycięzcom okolicznościowe dyplomy, natomiast zastępca dyrektora DPS Pan Tomasz Kapuściński wręczył mistrzowi okazały puchar.

Organizatorzy projektu składają gorące podziękowania wolontariuszom:

• Panu Pawłowi Pucek oraz Panu Piotrowi Gałka za prowadzenie konkursu,
  • Pani Ilonie Michałowskiej – Olechnowicz, Pani Magdalenie Ganobis oraz Pani Agnieszce Kozieja za przygotowanie cateringu,
  • Pani Monice Orzechowskiej za dokumentację fotograficzną imprezy,
  • Panu Mirkowi Czapli za oprawę muzyczną imprezy,

Kolejna impreza integracyjno – sportowa – tym razem pn. „ Maraton Senior Nordic Walking” zostanie zorganizowana we wtorek 27 czerwca 2017 r.

[1] Projekt pn. „Mistrzowie Dobrego Odpoczynku” współfinansowany został ze środków Gminy Borne Sulinowo,